Slovak Open 2017

 

 

 

 

 

Slovak Open 2017

 

A nyílt szlovák bajnokság kinőtte már az eddigi helyszínét, a Besztercebányai sportcsarnokot. A főváros sokkal jobban megközelíthető, s ez látszott is a Pozsonyi viadal létszámán.

12 ország 90 klubjának 868 nevezésével a Slovak Open remek versenylehetőség a térség országai kick-boxosainak számára.

A csepeli Halker-KirályTeam Kick-box Akadémia csapata mind a két versenynapon képviseltette magát. Szombaton az utánpótlás volt soron mind a három tatamis szabályrendszerben, vasárnap a felnőttek küzdöttek a light-contact és kick-light szabályrendszerekben.  Pontgyűjtő verseny lévén, Király István Mesteredző tanítványai szép számmal ugyan, de nem a teljes kerettel képviseltették magukat a tatamin. Kivétel nélkül mindenki remekül helytállt, a versenyzőink termelték a dobogós helyeket mindkét nap olyannyira, hogy a csapat végül ismét az éremtábla első helyén végzett a megnyert 23 arany, 9 ezüst, 16 bronzéremmel.

Gratulálunk!

 

Aranyérmes:

Hammer Máté, kadet 1 -28 kg, pointfighting

Wallandt Gergely, kadet 1 -32 kg, pointfighting

Cselovszki Patrik, kadet 2 -42 kg, pointfighting

Bálint Martin, kadet 2 -47 kg, pointfighting

Bálint Martin, kadet 2 -47 kg, light-contact

Erős Patrik, kadet 2 -52 kg, light contact

Horváth Márk, kadet 2 -52 kg, pointfighting

Simonics Elizabet, kadet 2 -65 kg, pointfighting

Simonics Elizabet, junior -65 kg, pointfighting

Veres Roland, junior -57 kg, light-contact

Veres Roland, junior -57 kg, kick-light

Fésű Lajos, junior -63 kg, light-contact

Hammer Martin, junior -69 kg, light-contact

Tar Balázs, junior -74 kg, light-contact

Tar Balázs, junior -79 kg, light-contact

Tar Balázs, junior -79 kg, kick-light

Veres Roland, -57 kg, light-contact

Veres Roland, -57 kg, kick-light

Pfendtner Renátó, -79 kg, kick-light

Busa Gabriella, -55 kg, light-contact

Busa Gabriella, -55 kg, kick-light

Veres Roland, pointfighting Grand Champion

Busa Andrea, pointfighting Grand Champion

 

Ezüstérmes:

Kis Réka, kadet 1 -28 kg, pointfighting

Hammer Máté, kadet 1 -32 kg, pointfighting

Erős Patrik, kadet 2-52 kg, pointfighting

Erős Patrik, kadet 2-52 kg, kick-light

Zajác Bence, kadet 2 -57 kg, pointfighting

Fésű Lajos, junior -63 kg, pointfighting

Hammer Martin, junior -69 kg, kick-light

Gábor Zoltán, -63 kg, light-contact

Bálint Zoltán, -69 kg, light-contact

 

Bronzérmes:

Wallandt Gergely, kadet 1 -37 kg, pointfighting

Bálint Martin, kadet 2 -52 kg, pointfighting

Czine Csongor, kadet 2 -52 kg, pointfighting

Zajác Bence, kadet 2 -63 kg, pointfighting

Gombás Bernadett, junior -65 kg, pointfighting

Tar Balázs, junior -74 kg, kick-light

Szentpéteri Bence, junior -79 kg, pointfighting

Szentpéteri Bence, junior -84 kg, pointfighting

Adler Dávid, -57 kg, light-contact

Adler Dávid, -57 kg, kick-light

Gábor Zoltán, -69 kg, kick-light

Bálint Zoltán, -69 kg, kick-light

Tar Balázs, -74 kg, light-contact

Busa Andrea, -65 kg, light-contact

Pfendtner Renátó, -75kg, full-contact

Jároszkievicz Krisztián, pointfighting Grand Champion

 

 

Kitzinger Adrienn és Balázs Jácint